koniec po predl. Bayern Mníchov – FC Sevilla
2:1
(1:1)
Komentuje: Miroslav Revaj

V predĺžení napokon uspel Bayern Mníchov, keď o jeho víťazstve rozhodol stiredajúci Martínez. Víťaz Ligy majstorv sa tak stáva víťazom Super Cupu, keď zdolal Sevillu 2:1 po predĺžení. Sledovali sme veľmi zaujímavý futbal, veľa šancí na oboch stranách, bolo to pekných 120 minút futbalu v Budapešti.

Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc!

120+1

120
V druhom predĺžení sa nadstavuje 1 minúta!

119
Žltú kartu dostáva Sergio Escudero (FC Sevilla).

118
Davies sa skúšal presadiť individuálne, ale nepodarilo sa mu to. Bayern sa usadil v strede poľa a súpera následne k ničomu nepúšťa.

117
Čas sa v predĺžení už napĺňa. Bayern sa pomaly približuje k triumfu, ale hrá sa až do záverečného hvizdu.

116
Španielskemu celku predĺženie nevychádza podľa predstáv. Tá zakodená šanca v úvode predĺženia čo mal Nasjrí môže veľmi mrzieť.

115
Lewandowski zakončoval spoza pokutového územia, jeho strela smeruje tesne nad bránu súpera.

113
Bayern sa pomaličky blíži k zisku Super Cupu. Sevilla sa v útoku trápi, nemecký celok navyše vysoko napáda rozohrávku.

112
Striedanie v tíme Bayern Mníchov: z ihriska odchádza David Alaba, prichádza Jérôme Boateng.

111
Sevila dokázala ubrániť rohový kop, momentálne sa španielsky celok snaží o prienik na útočnú polovicu.

110
Aktivita nemeckého celku pokračuje ďalej, Daviesva aktivita prináša ešte rohový kop.

108
Opäť sme sledovali útočné ťaženie Müllera, ale teraz sa dostal do ofsajdu.

107
V pokutovom území na druhej strane zakončoval aj Müller, ale ani jeho pokus nebol úspešný.

106
Sevilla sa ihneď presunula do pokutového územia, na center sa snažil reagovať Escudero, ale v páde zakončil nepresne.

106
Začalo sa druhé predĺženie.

V prvom nadstavení dal Bayern gól zásluhou Martínez a momentálne je tak bližšie k zisku Super Cupu. Uvidíme, čo nám ponúkne druhé predĺženie.

105+1
Prvé nadstavenie skončilo.

105
V prvom nadstavení sa pridáva ešte 1 minúta!

104
Bayern dal gól!
Nemecký celok ide do vedenia! Tréner Bayernu mal šťastnú ruku pri striedaní, pretože v pokutovom území súpera sa k odrazenej lopte dostal
JAVI MARTÍNEZ a presnou strelou ju dopravil do siete – 2:1!