2:1
(6:7 (2), 6:3, 6:4)
Komentuje: Tomáš Kubečka

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Dobrou noc!

Je konec! Marin Čilić potvrdil roli mírného favorita a zvládl otočit zápas s Johnem Isnerem. Oba hráči si dlouho drželi svůj servis. První sadu rozhodla až zkrácená hra, kterou lépe zvládl Isner. Ve druhém setu však za stavu 3:4 přišel Isner o podání a Čilić dokázal srovnat. Hned v úvodu rozhodujícího setu vzal Chorvat svému soupeři podání, ale Isner si jej okamžitě vybojoval zpět. Za stavu 1:1 však americký dlouhán znovu zaváhal a Čilič už vedení nepustil.

Konec zápasu

6:4
Marin Čilić využívá hned první mečbol a poráží Johna Isnera po setech 6:7, 6:3 a 6:4!

40-0
Světová sedmička hraje velmi koncentrovaně a má k dispozici tři mečboly!

30-0
Navíc přidává přímý bod z podání.

15-0
Chorvatský tenista vstupuje do tohoto gemu skvěle. Po výborném podání zůstal aktivní a ukončil výměnu vítězným forhendem.

5:4
Konec přestávky, podávat bude Marin Čilić.

5:4
Následuje přestávka a výměna stran.

5:4
John Isner zvládl těžký gem a snižuje stav rozhodující sady na 4:5! Čilić bude podávat na vítězství!

30-40
Světová desítka si pomohla přímým bodem z podání. Gembol pro Isnera.

30-30
Isner se vydal k síti, čehož si chorvatský hráč všiml, ale Čiličův prohoz zastavila páska.

30-15
Na mečbol si však Chorvat musí počkat. Americký hráč si v pravou chvíli pomohl podáním.

30-0
Nyní navíc přichází další nevynucená chyba a Čilić je dva fiftýny od vítězství.

15-0
John Isner zahajuje gem dvojchybou! Druhý servis byl v autu opravdu o vlásek.

5:3
Marin Čilić si znovu drží své podání a je jediný gem od vítězství! Chorvat vede 5:3.

40-30
Chorvatský tenista se vydal k síti, dostal soupeře pod tlak a Isnerův prohoz dopadl do autu.

30-30
K brejkbolu se zatím americký tenista nedostává! Čilić byl hodně aktivní, hýřil pohybem a donutil soupeře k chybě.

15-30
John Isner rázem cítí šanci! Čilić totiž pokazil další zdánlivě snadný forhend od základní čáry.