(0:2)
Komentuje: Michal Raška

70
Manchester United právě vstřelil branku!
Tak nyní už je pravděpodobně rozhodnuto, protože hosté vedou 3:0! ODION IGHALO posunul míč do vápna na pravou stranu, kde mu jej zpět poslal Mata a nigerejský útočník vypálil. Jeho první pokus sice zblokoval Bogle, ale na dorážku pod víko už neměl nárok ani gólman Roos.

41
Před poločasovou přestávkou je to už 2:0 pro rudé ďábly! Shaw parádně navedl míč až do vápna, kde jej následně přihrál ODIONU IGHALOVI, který se probojoval přes dva hráče do zakončení, jenž umístil k levé tyči.

33
Máme tady první branku tohoto utkání! Po akci z levé strany se dostal do zakončení sváteční střelec Lingard, jehož pokus byl zblokován. Posléze domácí obrana zblokovala také ránu Fernandese, ale následná šťastná střela s příklepem o zem z nohy LUKE SHAWA zapadla ke vzdálenější pravé tyči!