koniec Arsenal FC – Villarreal CF
0:0
(0:0)
Komentuje: Igor Tabiš

Máme za sebou semifinálovú odvetu Európskej ligy medzi Arsenalom a Villarealom. V prvom polčase bol výkon oboch mužstiev smerom dopredu veľmi opatrný. Hostia to skúšali strelami z diaľky, na druhej strane nastrelil žrď Aubameyang. Po zmene strán mohol Arsenal rozhodnúť o osude tohto dvojzápasu, desať minút pred koncom hlavičkoval po centri z pravej strane do žrde Aubameyang. Villareal záver zápasu zvládol a tak sa zaslúžene teší z postupu do tohtoročného finále Európskej ligy. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.

90+5
Striedajúci Bacca sa dopustil útočného faulu na Williana, zrejme posledná šanca pre Arsenal v tomto zápase.

90+4
Útočný faul striedajúceho Nketiaha, pri lopte ostane znova Villareal.

90+3
Villareal drží loptu na svojich kopačkách na domácej polovici. Arsenalu už veľa času v zápase nezostáva.

90+2
Žltú kartu dostáva Edward Nketiah (Arsenal FC).

90+1
Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Héctor Bellerín, prichádza Edward Nketiah.

90+1
Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Yeremi Pino, prichádza Moisés Gómez.

90+1
Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Alfonso Pedraza, prichádza Alberto Moreno.

90
Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase päť minút.

89
Pépé našiel v šestnástke Bellerína, ktorého strela pravačkou bola zblokovaná. Nasleduje rohový kop domácich.

88
Po centri z kopačky Williana sa lopta dostala až k Bellerínovi, ktorého pokus bol ale zblokovaný. Následná akcia domácich je prerušený pre postavenie mimo hry.

87
Partey stráca loptu, center Triguerosa ale nebol presný, Leno bez problémov chytá.

86
Žltú kartu dostáva Yeremi Pino (Villarreal CF).

86
Parejo hľadá jednoduchým nákopom Morena, hosťujúci útočník loptu nespracoval a tak nasleduje odkop od brány Arsenalu.

85
Do konca druhého polčasu ostáva 5 minút, v počte striel na bránu aktívnejší hostia: 1-2.

84
Center striedajúceho Williana odvracia na rohový kop stopér hostí Torres.

83
Bellerín neuspel na pravej strane v súboji proti Pedrazovi, Villareal získava loptu.

82
V závere zápasu dominuje na lopte Arsenal, Villareal sa pozorne bráni na vlastnej polovici a čaká na rýchle protiútoky.