koniec V. Kužmová – B. Haddadová Maiaová
2:0
(6:3, 6:3)
Komentuje: Miroslav Revaj

To je teda z dnešného programu stretnutia medzi Slovenskom a Brazíliou všetko, za pozornosť vám ďakuje Miroslav Revaj a prajem vám ešte pekný zvyšok sviatočného dňa. Dočítania pri ďalších prenosoch.

Viktória Kužmová získava pre Slovensko druhý bod! Po prvom hracom dni tak Slovensko vyhráva nad Brazíliou 2:0 a už zajtra môže Dominika Cibulková v súboji tímových jednotiek a pri svojej rozlúčke spečatiť našu účasť v II. svetovej skupine!

Koniec zápasu

6:3
GEM, SET, ZÁPAS Viktória Kužmová! Aj naša tímová dvojka napokon zvládla svoje stretnutie, aj keď sa víťazstvo nerodilo až tak ľahko ako sa zdá. Druhý set ovládla Viky rovnakým pomerom 6:3 a tak nedovolila brazílskej jednotke získať žiadny set.

A-40
Štvrtý mečbal pre slovenskú tenistku!

40-40
Viky odvracia gembal súperky a tak vo veľmi dlhom geme pokračuje ďalej.

40-A
Priamy bod z podania a brazílska jednotka tak získava gembal na udržanie sa v tomto zápase.

40-40
Do tretice všetko dobre teraz neplatilo, Beatriz Haddadová Maiaová sa stále drží v tomto zápase.

A-40
Tretí mečbal pre Viktóriu Kužmovú!

40-40
Viky siahla opäť po skrátení hry, čo jej vyšlo a sme späť na zhode.

40-A
Hra na sieti teraz našej tenistke nevyšla, Beatriz Haddadová Maiaová tak získava gembal na udržanie sa v tomto zápase.

40-40
Opäť zhoda, ťažší úder teraz našej tímovej dvojke nevyšiel a tak nevyužila ani druhý mečbal.

A-40
Nevynútená chyba z rakety brazílskej jednotky, druhý mečbal pre slovenskú reprezentantku!

40-40
Svoj prvý mečbal Viky nevyužila, loptička končí z ťažkého uhla v aute.

A-40
Mečbal pre Viktóriu Kužmovú!

40-40
Zhoda.

40-A
Výhoda pre brazílsku tenistku, ktorá tak získava druhý gembal.

40-40
Nepodarilo sa jej ho však využiť, Viky vytiahla dnes svoju najväčšiu zbraň, ktorou je úspešné skrátenie hry!

30-40
Platí druhá možnosť, Beatriz Haddadová Maiaová má tak šancu sa ešte udržať v tomto zápase.