Střely mimo: 4:5.
Rohy: 7:9.
Ofsajdy: 1:0.
Fauly: 11:6.

Dnešný zápas priniesol napokon jasný triumf Newcastle United, a to v pomere 3:0. Už v prvom polčase sa po individuálnej akcii presadil Schär, ten istý hráč pridal v druhom polčase druhý gól po rohovom kope, a napokon v nadstavenom čase dal definitívnu podobu výsledku po rýchlom protiútoku domácich Ayoze Pérez. Newcastle sa teda dostal pred svojho dnešného súpera mimo pásmo zostupu. Slovenských fanúšikov navyše môže tešiť, že Martin Dúbravka v tomto zápase udržal čisté konto.

90+6

90+5
Ešte jedna šanca! Atsu sa perfektne uvoľnil, svojou strelou z približne 11 metrov od brány však trafil len brankára domácich.

90+4
Dúbravka posiela odkopom loptu ďaleko preč od vlastnej brány.

90+3
Newcastle United dal gól! Gól strelil po rýchlom protiútoku a perfektnej prihrávke Rondóna z tesnej blízkosti AYOZE PÉREZ.

90+2
Faul na Bennetta, priamy kop pre Cardiff.

90+1
Hoilett vyslal strieľaný center do šestnástky domácich, Reid však naňho nedosiahol a lopta končí za bránkovou čiarou.

90+1
Hrať sa bude ešte 5 minút navyše.

90
Center Rallsa po pokutového územia odvracia obrana domácich.

89
Striedanie v tíme Cardiff City FC: z ihriska odchádza Callum Paterson, prichádza Danny Ward.

88
Center po rohovom kope nedokázal zakončiť ani Paterson ani Reid a lopta končí za bránkovou čiarou.

87
Rohový kop pre Cardiff po zblokovanom centri Bennetta.

86
Maquillo spolu s Haydenom svojou aktivitou získavajú autové vhadzovanie pre domácich.

85
Striedanie v tíme Newcastle United: z ihriska odchádza Matt Ritchie, prichádza Javier Manquillo.

84
Atsu sa rozhodol po peknej individuálnej akcii zakončiť, avšak jeho strela letela vysoko nad bránu.