Žltú kartu dostáva Lucas Torreira (Arsenal FC).

76
76.

75
David De Gea musel opäť predviesť svoje brankárske umenie! Aubameyang si spravil priestor pred šestnástkou súpera a jeho technický pokus vyrazil španielsky brankár perfektným zákrokom.

75
Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Jesse Lingard, prichádza Paul Pogba.

72
Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Marcos Rojo, prichádza Marouane Fellaini.

70
Obrovská šanca na vedúci gól Gunners! Ocitol sa v nej Aubameyang, ale toho zoči voči vychytal famóznym zákrokom De Gea.

69
69. Jesse Lingard (MAN) - 2:2

69
Manchester United dal gól!
O minútu neskôr je však opäť vyrovnané! Obrovská chyba Kolašinaca vo vlastnej šestnástke dala možnosť JESSEMU LINGARDOVI, ktorý sa z jasnej pozícií na vyrovnanie nemýlil – 2:2.

68
68. Alexandre Lacazette (ARS) - 1:2

68
Arsenal FC dal gól!
Hostia sa po chybe Roja ujímajú vedenia na Old Trafford! Mchitarjan si totiž narazil LACAZETTOM, toho zastavil v šestnástke Marcos Rojo a argentínsky obranca nepodarene pomohol lopte v ceste do vlastnej siete.

64
Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Alex Iwobi, prichádza Alexandre Lacazette.

62
Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Anthony Martial, prichádza Romelu Lukaku.

47
Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Aaron Ramsey, prichádza Henrich Mchitarjan.

43
Žltú kartu dostáva Nemanja Matić (Manchester United).

41
Žltú kartu dostáva Héctor Bellerín (Arsenal FC).

40
Žltú kartu dostáva Jesse Lingard (Manchester United).

38
Žltú kartu dostáva Marcos Rojo (Manchester United).

37
Žltú kartu dostáva Shkodran Mustafi (Arsenal FC).

36
Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Rob Holding, prichádza Stephan Lichtsteiner.

31
31. Anthony Martial (MAN) - 1:1

31
Následne sa však dostali domáci k lopte na pravej strane šestnástky a spätný center Andera Herreru usmernil nekompromisne do siete ANTHONY MARTIAL – 1:1.

27
Gólový moment síce ešte preveroval hlavný rozhodca na hodinkách, no napokon bol gól správne uznaný.

26
26. Shkodran Mustafi (ARS) - 0:1

26
Hostia boli v posledných minútach aktívnejším celkom a sú zato odmenení otvárací gólom. Center z rohového kopu od Torreiru našiel SHKODRANA MUSTAFIHO a ten hlavičkou dáva na 0-1.