(1:1)
Komentuje: Rastislav Štrauch

69
Manchester United dal gól!
O minútu neskôr je však opäť vyrovnané! Obrovská chyba Kolašinaca vo vlastnej šestnástke dala možnosť JESSEMU LINGARDOVI, ktorý sa z jasnej pozícií na vyrovnanie nemýlil – 2:2.

68
Arsenal FC dal gól!
Hostia sa po chybe Roja ujímajú vedenia na Old Trafford! Mchitarjan si totiž narazil LACAZETTOM, toho zastavil v šestnástke Marcos Rojo a argentínsky obranca nepodarene pomohol lopte v ceste do vlastnej siete.

31
Následne sa však dostali domáci k lopte na pravej strane šestnástky a spätný center Andera Herreru usmernil nekompromisne do siete ANTHONY MARTIAL – 1:1.

26
Hostia boli v posledných minútach aktívnejším celkom a sú zato odmenení otvárací gólom. Center z rohového kopu od Torreiru našiel SHKODRANA MUSTAFIHO a ten hlavičkou dáva na 0-1.