koniec FK Budućnost Podgorica – AS Trenčín
0:2
(0:2)
Komentuje: Filip Sabo
 
Slovenský zástupca AS Trenčín má za sebou prvý zápas v prvom predkole Európskej ligy! Na trávniku FK Budućnost Podgorica si poradil s domácim tímom a do odvety má výbornú pozíciu na postup. Trenčania položili základy svojho víťazstva ešte v prvom polčase, keď sa v rozpätí troch minút presadil najprv Čatakovič a po ňom Mance. Druhý duel je na pláne o sedem dní. Kvôli stavebným prácam sa však odohrá na štadióne v Myjave a veríme, že sa slovenskému zástupcovi podarí postúpiť do druhého predkola. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem krásny zvyšok večera. Stretnutie komentoval Filip Sabo. Dovidenia!
 
Držanie lopty: 39 % : 61 %.
Strely na bránu: 1:4.
Strely mimo: 5:7.
Rohy: 5:7.
Ofsajdy: 6:1.
Fauly: 14:17.
 
90+5
Koniec zápasu.
 
90+4
Gól v hodine dvanástej mal na kopačke Djurišič, keď sa krásne uvoľnil, ale z hranice vápna nenamieril presne! Ak by teraz skóroval, tak by výsledok ešte mohol zamiešať karty v odvete!
 
90+3
Stretnutie sa nám už iba dohráva a hostia sa ešte previnili ofsajdom pri dlhej lopte. Domáce mužstvo má jednu z posledných šancí na rozohrávku.
 
90+2
Žltú kartu dostáva Mirković (FK Budućnost Podgorica).
Žltú kartu dostáva Julien (AS Trenčín).
 
90+1
Po faule na domáceho hráča vznikla na trávniku poriadna roztržka a už pracujú emócie. Hlavný rozhodca musí upokojiť situáciu na trávniku.
 
90
Hrať sa bude ešte štyri minúty nad rámec hracieho času!
 
89
Zápas sa nám pomaly blíži ku koncu a Trenčania kontrolujú hru. Víťazstvo o dva góly by bol dobrý výsledok do odvety a ešte viac by sa zvýšili ich šance na postup.
 
88
Striedanie v tíme FK Budućnost Podgorica: z ihriska odchádza Mijić, prichádza Bakić.
 
87
Domáci ju rozohrali nakrátko a už prichádza center z ľavej strany! Ďalšie zakončenie hlavou, ale ani tento pokus nemusel Igor Šemrinec riešiť. Lopta opäť smerovala nad bránu.
 
86
Žltú kartu dostáva Zubairu (AS Trenčín).
 
85
Veľmi tvrdý zákrok zozadu na súpera a domáci dostali k dispozícii rozohrať štandardnú situáciu z nebezpečnej pozície pár minút pred koncom zápasu. Hlavný rozhodca pravdepodobne potrestá Trenčianskeho hráča.
 
84
Konečne sa môžeme vrátiť k futbalu a domáci sa snažia zaútočiť. Aktivita priniesla iba rohový kop, po ktorom sa dostal k hlavičke Mijič, ale nepodarilo sa mu trafiť priestor brány!
 
83
Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Azango, prichádza van Arnhem.
 
82
Žltú kartu dostáva Adžić (FK Budućnost Podgorica).
 
81
Na hraciu plochu sa dostavil aj lekársky vozík a hosťujúci hráč už je naložený. Pravdepodobne musí prísť striedanie na strane Trenčína.
 
80
Zdravotné problémy hlási aktívny Azango a už leží na trávniku, čo sa prirodzene nepáči domácim priaznivcom. Hra je v posledných minútach veľmi často prerušovaná.
 
79
Azango to skúša opakovane, ale pri strele sa pošmykol a jeho pokus tesne minul ľavú tyč! Domáci brankár sa poriadne natiahol, ale nakonec nemusel zasiahnuť.
 
78
Pred rozohraním štandardnej situácie Trenčína prišlo k druhému striedaniu na domácej strane. Rozhodca dal pokyn a Azango poslal loptu len do náručia brankára Mijatoviča.