6:2
(0:2, 1:0, 5:0)
Komentuje: Natália Poláčková

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný hokejový večer.

Po prekvapivej prvej tretine, po ktorej Slovinci vyhrávali 2:0, nakoniec Česi víťazia pomerne jednoznačným výsledkom 6:2. Veľkú zásluhu má na tom Dominik Kubalík, ktorý strelil hattrick a pridal jednu asistenciu.

59:50
Chlapík sa dostal do úniku, ale Gračnar puk vyrazil.

58:56
Česko dalo gól!
Gól strelil JAKUB FLEK, ktorý z nulového uhlu nachytal brankára Gračnara, ktorý si puk zrazil do brány.. Asistencie Michal Kempný, Tomáš Dvořák.

57:49
Slovinci to skúšali v šestici. Avšak ich prihrávku vystihol Zbořil, ktorý prihral DOMINIKOVI KUBALÍKOVI, a ten už mal ľahkú úlohu dopraviť puk do prázdnej brány. Kubalík dnes strelil hattrick.
Asistencie: Jakub Zbořil

57:25
Verličovu delovku od modrej vyráža Vejmelka vyrážačkou.

56:18
Česi sa dostali do prečíslenia traja proti dvom. Špaček sa snažil časovať prihrávku, tú však zblokoval Gregorc.

55:38
Jedna z mála šancí Slovinska v tejto tretine. Urbasova strela však bola zrazená na ochrannú sieť.

55:16
Zakázané uvoľnenie Česka.

54:25
Kempný nastreľoval puk pred bránu, Sobotka sa snažil tečovať. To sa mu však nepodarilo.

53:41
Voženílek dostal prihrávku pred bránu, avšak nezakončil.

52:00
Na ľade zostal ležať Jordán, ktorý ľad opúšťa v doprovode tímového lekára.

51:12
Zdá sa, že už je rozhodnuté. Sobotka z bránkovej čiary poslal prihrávku na zadnú žrď, kde si nakorčuľoval MICHAL KEMPNÝ, a ten strelou z prvej zvyšuje náskok svojho tímu.
Asistencie: Vladimír Sobotka, Dominik Kubalík

49:39
Čimžar skúšal tečovať puk pred bránou, Vejmelka puk vyráža. Následne sa Česi oslobodzujú len za cenu zakázaného uvoľnenia.

48:05
Kubalík to skúšal bekhendom z medzikružia, Červenka ešte skúšal dorážať, slovinský brankár puk skryl vo výstroji.

46:51
Tomášek zakončoval spoza obrancu Slovinska, trafil Gračnara do masky.

45:00
A Česi otáčajú skóre stretnutia. Voženílek poslal z pravého kruhu puk pred bránu, kde ho za chrbát slovinského brankára tečoval ROMAN ČERVENKA. Asistencie Daniel Voženílek, Jan Košťálek

43:47
A máme vyrovnané. Tomašek našiel prihrávkou cez os útočného pásma DOMINIKA KUBALÍKA, ktorý strelou z prvej strieľa svoj druhý gól v tomto stretnutí.
Asistencie: David Tomášek, Jiří Smejkal