koniec Inter Miláno – Rapid Viedeň
4:0
(2:0)
Komentuje: Matej Kubove
 
Inter Miláno bez najmenších problémov postupuje do ďalšieho kola Európskej ligy konečným skóre z dvojzápasu 5:0. Dnes sa presadili Matías Vecino, Andrea Ranocchia, Ivan Perišić a Matteo Politano. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc.
 
90+2
Koniec zápasu.
 
90+1
Nadstavujú sa 2 minúty.
 
90
Radja Nainggolan strieľal z voleja v páde po centri zľava, jeho pokus mieril vedľa priestoru brány rakúskeho tímu.
 
89
Nepresnú prihrávku do šestnástky Interu obrancovia pustili za seba, Samir Handanovič loptu zodvihol zo zeme a chystá sa rozohrávať.
 
88
Tak nakoniec z toho bude poriadny debakel a jednoznačný výsledok pre Inter, ktorý bez najmenších problémov mieri do ďalšieho kola, aby sa zajtra pri žrebe dozvedel meno súpera.
 
87
Inter dal gól!
Tak nakoniec to bude ešte jeden gól. Ivan Perišič poslal loptu na hranicu malého vápna, kde bol MATTEO POLITANO medzi tromi obrancami, ale aj tak mal čas na presné zakončenie z prvej.
 
85
Zápas pomaly končí, lopta sa už pohybuje len v strede ihriska. Zdá sa, že ani jeden tím už nemá záujem zbytočne riskovať zranenie.
 
84
Momentálne drží loptu na vlastnej polovici stále oslabený Rapid Viedeň, ktorý asi dohrá toto stretnutie bez zraneného Murga.
 
83
Zdravotné problémy má Thomas Murg, ten kríva na jednu nohu a len za pomoci lekárov odchádza z ihriska. Rapid už minul všetky striedania.
 
82
Inter drží loptu vo svojej moci, dopredu sa neponáhľa, vôbec nemá prečo. Rapid však posledné minúty určite nevypustí.
 
81
Aj keby náhodou ešte Rapid chcel niečo vymýšľať, za takéhoto stavu je to už prakticky nemožné. Fanúšikovia na slabo zaplnenom San Sire si užívajú záver.
 
80
Inter dal gól!
Rapid Viedeň získal priamy kop. Bol z toho signál, avšak pokus spred vápna neprešiel, a tak prišiel protiútok domácich. IVAN PERIŠIČ sa krásne preštrikoval aj cez brankára a nádherným oblúčikom zosmiešnil celú obranu hostí.
 
79
Žltú kartu dostáva Andrea Ranocchia (Inter Miláno).
 
78
Striedanie v tíme Inter Miláno: z ihriska odchádza Milan Škriniar, prichádza Miranda.
 
77
Antonio Candreva obišiel vo vápne brankára hostí, lenže sa aj vytlačil z dobrej pozície. Prihral ešte pod seba, aby Borja Valero vystrelil nad.
 
76
Richard Strebinger rozohrával od vlastnej brány, po jeho výkope sa k lopte dostali hráči Interu Miláno, ktorí idú dopredu.
 
75
Striedanie v tíme Rapid Viedeň: z ihriska odchádza Boli Bolingoli-Mbombo, prichádza Philipp Schobesberger.
 
74
Matteo Politano faulovaný, ani centimeter priestoru mu nenechal obranca Boli Bolingoli-Mbombo.
 
73
Rapid Viedeň po zisku loptu prešla rýchlo dopredu, pas z ľavej strany si bez problémov postrážil brankár Samir Handanovič.