koniec Bielorusko – Slovensko
4:7
(0:2, 2:0, 2:5)
Komentuje: Lukáš Pancurák
 
Skončilo sa dnešné stretnutie medzi Bieloruskom a Slovenskom. Pre našich chlapcov bolo posledným v rámci tohtoročných majstrovstiev sveta, keďže po výhre v pomere 7:4 na turnaji končia.

Najlepší hráči Slovenska na turnaji:

Marek Čiliak
Andrej Sekera
Ladislav Nagy

Najlepší hráči v dnešnom zápase:

v tíme Bieloruska: Sergej Drozd
v tíme Slovenska: Tomáš Jurčo
 
Koniec zápasu.
 
59:42
Slovensko dalo gól! Pravdepodobne konečnú podobu výsledku dáva MICHAL KRIŠTOF. Asistencie: Tomáš Jurčo, Ladislav Nagy.
 
59:15
Prebieha záverečná minúta tretej tretiny. Posledných 57 sekúnd na tomto turnaji pre obe reprezentácie.
 
58:28
Vylúčenie v tíme Bielorusko (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).
 
57:30
Tretia tretina sa pomaly blíži ku svojmu koncu. Prehrať by sme už nemali, dôležité ale bude puk kontrolovať čo najďalej od bránky Čiliaka.
 
55:48
Slovensko dalo gól! MAREK ĎALOGA zbytočne nepremýšľal a skúsil zakončiť. Pomedzi betóny teraz puk Trusovi prepadol až do siete.
 
55:48
K dispozícii máme trestné strieľanie!
 
55:30
Mali sme šťastie, že to teraz Pavel Vorobej netrafil lepšie. Ocitol sa totiž medzi kruhmi a skúsil zakončiť švihom. Našťastie len do nášho gólmana.
 
54:57
Slovensko dalo gól! Päť minút a tri sekundy pred koncom tretej tretiny sa dostávame opäť do vedenia. Gólovo sa prezentoval MAREK HOVORKA. Asistencia: Michal Krištof.
 
54:30
Ďaloga nemal na vyvezenie puku dostatok síl, preto ho posunul svojim spoluhráčom. Tí sa ešte na malý moment pred Trusom usadili, nevymysleli tam ale nič zaujímavé.
 
53:39
Dnešné stretnutie sleduje 4857 divákov.
 
52:41
Nasleduje komerčná prestávka.
 
51:17
Slovensko dalo gól! Opäť je však vyrovnané. Na 4:4 upravoval TOMÁŠ JURČO. Aj pre neho je to druhý gól v zápase. Asistencie: Martin Bakoš, Ladislav Nagy.
 
50:18
Bielorusko dalo gól! Čo dodať. Naši reprezentanti toho za posledné dve tretiny nepredviedli, a tak sa stavu čudovať ani nemôžeme. Každopádne, je to 4:3 pre Bielorusko, v presilovke sa presadil PAVEL VOROBEJ.
 
49:31
Vylúčenie v tíme Slovensko (Tomáš Marcinko – 2 min., sekanie).
 
49:10
Nasleduje komerčná prestávka.
 
48:37
Bielorusko dalo gól! Dlho sme sa netešili. Bielorusi sa totiž dostali do nášho pásma, kde dokázali prekonať Mareka Čiliaka. Na aktuálnych 3:3 upravoval JEVGENIJ KOVYRŠIN. Asistencie: Maxim Suško, Alexander Pavlovič.
 
47:53
Slovensko dalo gól! Dvanásť minút pred koncom riadnej hracej doby nám to tam padlo po tretíkrát. Opäť tak vedieme, o čo sa postaral svojím druhým gólom v zápase MARTIN BAKOŠ. Asistencia: Ladislav Nagy.
 
46:04
Až teraz sme videli zakončenie, ktoré vyslali Slováci. Pred bránku si nakorčuľoval Čajkovský, ktorý osamotený nedokázal trafiť priestor troch žrdí.